Yasal Uyarı

1) Brosurler.com üzerinde yayınlanan tüm yayınların yazılı ve görsel içerikleri tamamen yayını hazırlayan ve yayınlayanın sorumluluğundadır.

2) Brosurler.com yayınları birebir kendisini gönderildiği haliyle yayınlamakla mesuldur. Üçüncü kişilerin talepleri ile ilgili herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

3) Brosurler.com üzerinde yayınlanan şirket bilgileri, promosyon bilgileri, geçerlilik tarihi, ürün temini ve fiyat bilgilerinden kaynaklanacak hatalardan Brosurler.com kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4) Brosurler.com 5651 sayılı kanun kapsamında „içerik sağlayıcı“ konumunda değildir. 5651 sayılı yasa uyarınca „yer sağlayıcı“ olması nedeniyle ilgili yasanın 5. Maddesinde belirtilen yükümlülüklere tam ve eksiksiz olarak uymakla mükelleftir.

5) Brosurler.com sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında aktif olur. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

6) Brosurler.com’un başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Brosurler.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

7) Bununla beraber Brosurler.com üzerinde yayınlanan tüm yazılı ve görsel içerik Brosurler.com ‚ün koruması altındadır ve yazılı izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

8) Brosurler.com internet sitesi uzerinde yer alan „Arkadaşınla paylaş“ ve „Takip et“ uygulamasi, istenmeyen Ticari Ileti (UCE/SPAM) gönderimine sebebiyet verecek ve bundan kazanç elde edecek sekilde kullanılamaz.

9) Brosurler.com dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmakta ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini önermektedir.

Brosurler.com adresini ziyaret edenler, mobil uygulamaları kullananlar yukarıdaki uyarıları koşulsuz kabul etmiş sayılacaklardır. Aksi durumlardan hiçbir şekilde Brosurler.com sorumlu tutulamaz.